Cerawax - Kompletny zestaw materiałów do szpachlowania, naprawiania, korygowania, uszlachetniania, konserwacji drewna i powłoki lakierowej Veleca s.r.l.

Przejdź do treści

Cerawax

Materiały do napraw i korekty
Wosk CERAWAX
Opis:
Barwione laski naturalnego wosku – łatwe w użyciu i odpowiednie do niwelowania głębokich rys, obić, pęknięć na powierzchniach drewnianych mebli, ościeżnic, drzwi i różnego innego rodzaju przedmiotów z drewna. Wosk jest bardzo elastyczny: dobrze przylega i pozostaje trwale związany z naprawianą powierzchnią, wypełniając i zamykając dziury i pęknięcia. Jest łatwy w stosowaniu i buduje z naprawianym elementem jednolitą powierzchnię. Przeważnie jedna warstwa wosku wystarcza w celu naprawy elementu. Jednakże w przypadku głębokich dziur, wymagane będzie położenie kilku warstw.

Sposób użycia:
  • Przeciągnąć laskę wosku po powierzchni odnawianej, naciskając nią podobnie jak przy pisaniu ołówkiem, do momentu wypełnienia wgłębienia.
  • Odczekać 2-3 min i usunąć nadmiar produktu ściereczką.
  • Po 24 godzinach wosk jest całkowicie utwardzony.

Cechy fizykochemiczne:
Zawartość części stałych: 100%
Rodzaj materiału: wyselekcjonowane woski
Czas schnięcia: powierzchniowo – 1 godz., pełna suchość – 12-24 godz. (w zależności od ilości użytego produktu)

Dostępne kolory: biały, jesion, sosna, czereśnia, dąb, teak, jasny orzech, średni orzech, ciemny orzech, mahoń, palisander, wenge i czarny.
Dostępne opakowania:
pojedyncze sztuki lub w opakowaniu zbiorczym po 12 sztuk
Wróć do spisu treści